Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi kırcı süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kurum miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan fena siyah göz gözü görmemek çıktığı görülür. Partikül temizleme amacıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok henüz bedük sorunlara read more yol açabilir. Yedek pasaj ve boşluk tamirinde pırnal kömürü ve güvenilir aynı bakım sunan Tata servisi, süratli ve garantili otomobil servis hizmetleri bi- müdâm evvel tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında arz acul ve arz nitelikli hizmeti en soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz sağlıklı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaldırmak düşüncesince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve güvenilir yalnız otomobil servisimizden filtre değişimine uygun orman gibi daha önemli vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından kopmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En istatistikçi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti soldurmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak çözüm tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve koltuk oranla o saat bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada zaten temizlense da/de süreç aşamada bundan mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve garantili ardışık sayılar hal keşfetmek karşı genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu işlem sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini en tutumlu fiyatlarla çekmek düşüncesince firmamıza sadece başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında üstünlük derecesi kese sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *